Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Alçı Panel Asma Tavan

 

Büyük yüzeyli eklemsiz tavanlar, sakin ve hoş bir görünüm yaratır ve mimari tasarımı en iyi şekilde yerleştirilir. Alçı tavanlar söz konusu olduğunda, tasarımın tam yüzey çözümleri ya da tavan konilerinin kısmi kullanımı için gerekip gerekmediği konusunda yaratıcılık yaratmanın hiçbir sınırı yoktur. Zarif görünümlü alçı tavanlardır.

Alçı panel Asma Tavan dünya standartlarına uygun olarak yapılan, elektrik ve sıhhi tesisatlarına rahat döşenmesine ve gizlenmesine imkan sağlayan, akustik ve yangına dayanım gibi özelliklere sahip uygun sistemlerdir.

  • Her çeşit iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır.
  • Tesisatları gizleyerek dekoratif mekanlar oluşturur. Alçı panel asma tavan tesisata müdahale açısından kolay ve uygun sistemlerdir.
  • Hafif olması sebebi ile binanın taşıyıcı sistemine etkisi çok azdır. Binanın hareketlerine uygun sistemlerdir. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için uygundur.
  • Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtım performans Şarlarını karşılayan sistemlerdir.
  • Delikli veya deliksiz versiyonlarâ

Alçı Panel Asma Tavan Özellikleri

Alçı panel asma tavan; mevcut çelik yapı, demirli beton ve ahşap tavan iskeleti altında, elektrik ve sıhhi tesisatların rahatça döşenmesine ve saklanmasına imkan veren ideal sistemlere verilen isimdir. Alçı panel asma tavan yangına karşı dayanıklıdır ve yankıyı engelleyen özelliğe sahiptir.

Yukarı